Sťažnosti postáv z NARUTA

19. srpna 2011 v 17:00 | Kara-chan |  Komiksy
Pretože niektoré texty sú dosť maličké, prepíšem ich dolu (ospravedlňujem sa za ten pravopis, ale na slovenskej klávesnici sa strašne ťažko dáva ě a u z krúžkom tam ani nie je - teda aspoň na tej mojej)


Postavy z Naruta objevili svět fanouškú

Sakura zjistila, že je její milostný život velice... zajímavý. A že ve světe fanouškú není nic nemožné (k obrázku napravo je nápis: Chio x Sakura = FC a k Chio šípka so slovom DEAD).

Hinata objevila fanfikce a že byla spárována se všemi v seriálu. Včetně hadích psychoušú, dalších úchylú i týmovým maskotem (ďalej je tam: Hinata - "Nemúžu spát, fanoušci mě chtějí sežrat!", Kiba - "Co to...", Shino - "Neptej se..." a Kurenai: "Ježiši!")

Ino si nikdy nemyslela, že uvidí tohle, když jí Sai ukáže svoji "sbírku umění". Saiova yaoi databáze (Sai - "Moji oblíbení jsou SasuNaru, protože Naruto je vážně roztomilej. Moje kolekce obsahuje videa, hry...", Ino - "Hmm, zajímavý... Je to fyzicky možný?")

TenTen našla Crack (droga). (Neji - "Moje Hyuuga smysly naznačují, že se směje něčemu, kde jsme my...", Lee - "UH?", TenTen - "Takže Gai-sensei je tam taky? to musím videt." Potom sa to nedá prečítať a potom Tenten: "OMG, moje oči!")

A Tobi... Tobi objevil nejnebezpečnější vec ve světě fan - FORUM. (Tobi - "OMG! Deidara-senpai je holka?", Deidara - " "Jak jsi mi to práve řekl?", Tobi - "Četl jsem to na netu! Nezabíjet Tobiho - Tobi je hodný kluk!", Itachi - "Hodný osel!")

Konečne... Itachi...viděl nemyslitelné... (Nápis: Itachi x Kisame... Itachi - "Dokážu pochopit Uchihacest, hrátky s Naruto-kunem i tu rúžovovlasou holku... Ale dávat mě do hromady s Kisamem??" "Haloo? Národní pomoc pro zneužité postavy? Tady Itachi... Ano zase já. Mám jisté problémy... ano, opět. Co? Dobře... počkám.")

To be continued...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie - hime Katie - hime | Web | 4. října 2011 v 23:12 | Reagovat

boze to je dokonale hlavne tobi... nezabijej tobih. tobi je hodný kluk a itachi ten ako... že pochopi uchihacest aj to že ma byť s narutom a sakurou, ale že s kisamem to bolo dokonale... a sorry za tak dlhý koment, ale nemohla som si pomôcť :D :-D

2 Kara-chan Kara-chan | 5. října 2011 v 17:54 | Reagovat

[1]: to je v pohode :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama